Mark Myall

  •   Member since: 14 Dec 2011
  •   Myall & Co Ltd
  •   Licensed Cadastral Surveyor
  •   Canterbury Branch
More

Steven Mydlowski

  •   Member since: 20 Sep 2001
  •   Thomas Consultants Ltd
  •   Survey Manager
  •   Auckland Branch
More

Nigel Nalder

  •   Member since: 11 Jun 1976
  •   Nalder Surveys
  •   Director
  •   Nelson / Marlborough Branch
More

Vicki Nalder

  •   Member since: 17 Jul 1996
  •   Nelson / Marlborough Branch
More

Philip Napper

  •   Member since: 01 Jul 2013
  •   Licensed Surveyor
  •   Coastal Otago Branch
More

Jeff Needham

  •   Member since: 21 Jun 1994
  •   Deputy Surveyor-General
  •   Wellington Branch
More

Peter Neighbours

  •   Member since: 01 Dec 1983
  •   .
  •   Auckland Branch
More

Will Newall

  •   Member since: 23 Nov 2009
  •   Business Operations Manager
  •   Hawkes Bay Branch
More

Peter Newbury

  •   Member since: 27 May 1991
  •   Planscapes (NZ) Ltd
  •   .
  •   Nelson / Marlborough Branch
More

Paul Newton

  •   Member since: 10 Jun 1987
  •   Newton Survey (Nelson)
  •   Director
  •   Nelson / Marlborough Branch
More

Mark Nichols

  •   Member since: 13 Jul 1981
  •   .
  •   Canterbury Branch
More

Phillip Nicholson

  •   Member since: 31 Mar 2010
  •   Development Manager
  •   Auckland Branch
More

Timothy Nicholson

  •   Member since: 04 Jul 1988
  •   Waikato Branch
More

Grant Nicklin

  •   Member since: 18 Nov 1999
  •   retired
  •   Waikato Branch
More

Brent Nijssen

  •   Member since: 13 Feb 2013
  •   .
  •   Waikato Branch
More

Charlotte Nijssen

  •   Member since: 13 Feb 2013
  •   .
  •   Waikato Branch
More

Anthony Nikkel

  •   Member since: 12 Jan 1989
  •   Land Information New Zealand (Christchurch)
  •   Professional Land Surveyor, UAV Specialist and Cadastral Surveyor
  •   Canterbury Branch
More

Niels Nikolaison

  •   Member since: 25 Feb 2003
  •   Managing Director/Senior Project Manager
  •   Hawkes Bay Branch
More

Kol Noun

  •   Member since: 16 Oct 1998
  •   Auckland Branch
More

Richard O'Flaherty

  •   Member since: 21 Jun 1979
  •   Auckland Branch
More

Dennis O'Hagan

  •   Member since: 29 Aug 1962
  •   .
  •   Wellington Branch
More

Clinton O'Leary

  •   Member since: 07 Dec 2006
  •   .
  •   Nelson / Marlborough Branch
More

Geoffrey O'Malley

  •   Member since: 28 Mar 1980
  •   .
  •   Nelson / Marlborough Branch
More

Shaun O'Neill

  •   Member since: 01 Aug 1998
  •   Director
  •   Waikato Branch
More

Michael O'Sullivan

  •   Member since: 28 Jul 1989
  •   Manawatu / Wanganui Branch
More